Main slider

Dětský program

Sekce 1

Slide

Chystáte akci nebo jen program pro děti?

Slide
Potřebujete na své akci pobavit děti Vašich hostů, klientů či zaměstnanců?

Slide

Uvažujete nad realizací dětského koutku na Vašem eventu?

Slide
...poradíme Vám jak na to, nebo ještě lépe, my Vám tu akci připravíme celou na klíč.

tabule

sjednáme si schůzku

probereme Vaše představy a vize

vypracujeme návrh scénáře

vše ustavíme v měřítku na místě konání - modelová skica question_answer provedeme společnou korekturu tohoto návrhu reálná stavba a technická příprava celé akce

A AKCI VE 100% NASAZENÍ PROVEDEME

section-6d855da
Podobné akce a projekty realizujeme pro své klienty už od roku 1996.
Den, který si užijí nejen děti, ale i jejich rodiče. Zajistíme Vám na akci zkušeného moderátora, kvalifikované lektory a animátory, atrakce, nabídneme pestrou paletu soutěží a disciplín, a v neposlední řadě kvalitní doprovodný program.
Dětský den u vás ve firmě? A nejen ten ,můžeme připravit a realizovat i jiné akce u vás ve vašem sídle.Dělám také např. Halloweenskou party,Velikonoční radovánky nebo slavnostní konec školního roku.
Na akcích pro dospělé zajišťujeme zázemí pro děti. Postaráme se o děti zaměstnanců či klientů, tak aby si jejich rodiče také mohli dosytosti užít programu celé akce a nebyli tak vázáni starostmi o své potomky.
Stmelení pracovního kolektivu za přítomnosti všech potomků zaměstnanců či klientů nebývá až tak často, ale to nejtypičtější a nejtradičnější, na kterou se všichni bezesporu těší, bývá "Mikulášská nadílka".
Zastupujeme velké množství umělců, bavičů a divadel pro dětského diváka - chystáme výběrovou databázi na našem webu...

Slide Slide
Nabídka
Team

Pokud potřebujete na svou akci PARTYSTAN, zastřešené pódium, altánek či jiné vhodné zastřešení, budeme rádi když využijete našich služeb. Nabízíme stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů splňující přísné normy EU.

Pokud potřebujete na svou akci profesionálního moderátora…