O nás

About

Píše se rok 1996 a na svět pod nicneříkajícím číslem 62357409 přichází nová agentura - AGENTURA COOL.

První krůčky a rozkoukávání se absolvuje ve své rodné Ostravě za pomocí svých prvních klientů - jedná se především o malé firemní akce a módní přehlídky všeho druhu... V tomto patří řadu let za leadera v regionu.

S nadcházejícími lety se portfolio činností rozrůstá jak o druhy eventů, tak především o eventový a technický support - nakoupili sme cca 1000 m2 stanů, 100 m2 pódiové techniky, 3 sestavy samostatné sestavy PA aparátu, osvětlení statické, efektové, poté přišly požadavky klientů na náročnější a preciznější provedení zakázek - pořídili jsme mobilní nábytek několika druhů a kategorií pro cca 1000 - 1800 osob od profi "pivních setů" přes polstrované konferenční židle s kulatými stoly až po designovou lahůdku - svíticí nábytek "LED LIGHT FURNITURE by SLIDE" a mnoho dalších typů solitérů a dekorací dokreslující skvěle námi realizované akce.

V posledním období se soustředíme na klienty, kteří se chtějí odlišit, být originálem ve své oblastí podníkání. Jsme přesvědčeni, že naše eventy těmto klientům tuto cestu umožňují. Vždy se těšíme na vyšší a náročnější požadavky při přípravě další akce. Život, a nejen ten podnikatelský, je o výzvách, tak proč se jimi nemotivovat a neposouvat se tak dál.

//www.agenturacool.cz/wp-content/uploads/2021/02/logo_white-e1613991544398.png
Robert Galia
majitel
http://www.agenturacool.cz/wp-content/uploads/2021/03/robert2-534x800.jpg
section-752a1ea

Slide

Jen vydělávat nestačí, značky dnes musí mít i společenský přesah.

section-458826e

Pokud potřebujete na svou akci PARTYSTAN, zastřešené pódium, altánek či jiné vhodné zastřešení, budeme rádi když využijete našich služeb. Nabízíme stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů splňující přísné normy EU.

Pokud potřebujete na svou akci profesionálního moderátora…